گیاه – کارخانه سوریه نتانیاهو بین الملل

گیاه – کارخانه: سوریه نتانیاهو بین الملل تروریست ها رژیم صهیونیستی تروریست های جبهه النصره اخبار بین الملل

وام ١٥ میلیونی ازدواج به کدام زوجین می‌رسد؟

با اجرایی شدن دستورالعمل پرداخت وام ازدواج ۱۵ میلیون تومانی در اردیبهشت ماه امسال تمامی زوجینی که از سال گذشته و جهت وام ١٠ میلیونی عضویت کرده بودند،..

ادامه مطلب

راه اندازی 2 هزار دکل بدون مجوز در پایتخت کشور عزیزمان ایران / عضو شورای شهر تهران

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بیش از 2 هزار دکل بدون مجوز در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راه اندازی شده است هست، قطعا از امسال تمام دکل ..

ادامه مطلب

تازه‌ترین رکورد تهرانی‌ها!

رئیس شرکت بهزیستی کشور از وقوع یک طلاق به ازای هر ٢.۵ ازدواج در سال ٩۵ و وقوع یک طلاق به ازای هر ٢.٣ ازدواج در سال ٩۶ در پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر..

ادامه مطلب

۸ آبشار معروف و دیدنی کشور عزیزمان ایران کدامند؟

به گزارش مهر، کشور عزیزمان ایران ۱۸۶ آبشار دارد که در شمار دیدنی ترین جاذبه های گردشگری کشور عزیزمان ایران هستند. در بین استان های کشور مازندران و لرستان به ت..

ادامه مطلب

پرسشها سامانه موقتی است ، ثبت‌نام در سامانه طرح ترافیک تازه هیچ محدودیت زمانی ندارد

مدیرکل صدور آرم طرح ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: پرسشها سامانه ثبت‌نام طرح ترافیک تازه موقتی است و هیچ محدودیت زمانی ندارد. ثبت نام د..

ادامه مطلب

برنامه‌ای جهت ارایه آمار خط فقر نداریم/ محدودیت‌ بودجه‌ای داریم ، رئیس مرکز آمار ایران

رئیس مرکز آمار کشور عزیزمان ایران می‌گوید طبق آخرین تصمیم گیری‌ها متولی ارایه خط فقر وزارت کار است که تاکنون این آمار را منتشر نکرده. وی همچنین محدود..

ادامه مطلب

برخورد با موتور سواران متخلف مطالبه شهروندان است / سخنگوی ناجا

سخنگوی ناجا در پی انتشار ویدئو راکب موتور سیکلتی در شهرستان کردکوی گفت: کمتر روزی است که شمار فراوانی از شهروندان از پلیس نخواهند که مانع از استمرار تخلفا..

ادامه مطلب

پیشنهاد صندوق بازنشستگی به مجلس جهت ترمیم «حقوق‌»ها در سال ۹۷

معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری، از پیشنهاد ۴ هزار میلیارد تومانی این صندوق جهت ترمیم حقوق بازنشستگان تحت پوشش در سال آینده خبر داد.  ..

ادامه مطلب

تهران زلزله بیاید،جهان را باید به کمک بطلبیم

از چند ‌سال قبل، لایحه مدیریت بحران کشور روی زمین مانده است و از مجلسی به مجلس دیگر و از کمیسیونی به کمیسیون دیگر دست به دست می‌شود. در آن سوی ماجرا و..

ادامه مطلب

هیچ محموله‌ای به بوکمال سوریه نفرستاده‌ایم / هلال احمر

جمعیت هلال احمر با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که هیچ محموله‌ای از سوی این نهاد به بوکمال سوریه ارسال نشده است. هلال احمر: هیچ محموله ای به بوکمال سوری..

ادامه مطلب