گیاه – کارخانه سوریه نتانیاهو بین الملل

گیاه – کارخانه: سوریه نتانیاهو بین الملل تروریست ها رژیم صهیونیستی تروریست های جبهه النصره اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی برخورد با موتور سواران متخلف مطالبه شهروندان است / سخنگوی ناجا

سخنگوی ناجا در پی انتشار ویدئو راکب موتور سیکلتی در شهرستان کردکوی گفت: کمتر روزی است که شمار فراوانی از شهروندان از پلیس نخواهند که مانع از استمرار تخلفات عده

برخورد با موتور سواران متخلف مطالبه شهروندان است / سخنگوی ناجا

سخنگوی ناجا: برخورد با موتور سواران متخلف مطالبه شهروندان است

عبارات مهم : قانون

سخنگوی ناجا در پی انتشار ویدئو راکب موتور سیکلتی در شهرستان کردکوی گفت: کمتر روزی است که شمار فراوانی از شهروندان از پلیس نخواهند که مانع از استمرار تخلفات عده ای از موتور سواران بشوند.

به گزارش مهر، سخنگوی ناجا گفت: شهروندان مکرر در مکرر می گویند که از دست بعضی موتورسواران به ستوه آمده اند. در چارچوب درخواست شهروندان، پلیس برابر قانون مبادرت به برخورد با موتور سوارانی می کند که ضمن نداشتن مدارک و صلاحیت مورد نیاز و عدم رعایت قوانین، اقدام به رفتارهای پرخطر می کنند.

برخورد با موتور سواران متخلف مطالبه شهروندان است / سخنگوی ناجا

وی ادامه داد: متاسفانه در بعضی موارد، نظیر همین مورد، نه تنها موتورسوار به درخواست قانونی تمکین نمی کند بلکه با رفتارهای خود موجب سلب آرامش مردم و چندین فقره شکایت مردمی می شود و درحین اعمال قانون با غوغاگری و رفتارهای نمایشی در صدد مظلوم نمایی بر می آید.

سعید منتظرالمهدی ادامه داد: طبیعی است واکنش‌ها ماموران باید درچارچوب ضوابط و برابر قانون باشد و هرگونه تخطی از آن مستلزم پاسخگویی و پیگیری مسئولان مربوطه هست. دراین مورد نیز حتما نحوه برخورد ماموران مورد بررسی و قضاوت قرار خواهد گرفت. لیکن چنانچه هرکسی در مواجه با اعمال قانون بخواهد چنین رفتارهایی را از خود نشان دهد یا اینکه مانند چندی پیش موتور خود را آتش بزند و از دست قانون رهاشود، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد و نظم و انضباط اجتماعی دچار مسئله می شود.

سخنگوی ناجا در پی انتشار ویدئو راکب موتور سیکلتی در شهرستان کردکوی گفت: کمتر روزی است که شمار فراوانی از شهروندان از پلیس نخواهند که مانع از استمرار تخلفات عده

سخنگوی ناجا بیان کرد: یادمان باشد درهیچ کجای دنیا در برابر پلیس مقاومت نمی شود و در واقع این یک امر اجتماعی است که همه شهروندان می بایست به آن احترام بگذاریم و اجازه ندهیم دیگران نیز دربرابر پلیس مقاومت کنند. مجدداً اعلام می شود سامانه های نظارتی پلیس همچون سامانه ۱۹۷ پلیس درتمام ایام آماده دریافت شکایات و نظرات و انتقادات عزیزان است.

واژه های کلیدی: قانون | موتور | برخورد | قانونی | موتورسوار | موتور سیکلت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs