گیاه – کارخانه سوریه نتانیاهو بین الملل

گیاه – کارخانه: سوریه نتانیاهو بین الملل تروریست ها رژیم صهیونیستی تروریست های جبهه النصره اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مرغ ۸۰۰۰ تومانی گران نیست ، افزایش قیمت مرغ به علت گرانی جوجه و گوشت

رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی اعلام کرد: قیمت گوشت مرغ که اخیرا به کیلویی حدود ۷۰۰۰ تا بیش از ۸۰۰۰ تومان رسیده، گران نیست و این زیاد کردن قیمت، در پی

مرغ ۸۰۰۰ تومانی گران نیست ، افزایش قیمت مرغ به علت گرانی جوجه و گوشت

افزایش قیمت مرغ به علت گرانی جوجه و گوشت/ مرغ ۸۰۰۰ تومانی گران نیست

عبارات مهم : محصول

رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی اعلام کرد: قیمت گوشت مرغ که اخیرا به کیلویی حدود ۷۰۰۰ تا بیش از ۸۰۰۰ تومان رسیده، گران نیست و این زیاد کردن قیمت، در پی گرانی جوجه یکروزه و گوشت قرمز اتفاق افتاده است.

محمد یوسفی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: زیاد کردن قیمت گوشت مرغ کیلویی ۷۰۰۰ تا بیش از ۸۵۰۰ تومان نشان دهنده گرانی گوشت مرغ نیست بلکه در شرایطی که جوجه یکروزه قطعه ۲۵۰۰ تومان به مرغداران تحویل داده می شود قیمت گوشت مرغ نیز باید کیلویی ۸۰۰۰ تا ۸۵۰۰ تومان باشد تا آنکه مرغداران زیان نکنند.

مرغ ۸۰۰۰ تومانی گران نیست ، افزایش قیمت مرغ به علت گرانی جوجه و گوشت

وی یکی دیگر از عوامل زیاد کردن قیمت گوشت مرغ را گران شدن محصولات پروتئینی جایگزین مانند گوشت قرمز و لبنیات دانست و افزود: وزارت جهاد کشاورزی و شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان قیمت منطقی جهت هر قطعه جوجه یکروزه را نهایتاً ۱۷۰۰ تومان اعلام کرده اند که البته وزارت جهاد کشاورزی این قیمت را ۱۲۲۰ تومان می داند ولی مرغداران هر قطعه جوجه یکروزه را ۲۵۰۰ تومان از تولید کنندگان آن خریداری می کنند که البته با توجه به نداشتن مدرک و فاکتور فروش نمی توانند آن را ثابت کنند. دستگاه های نظارتی مانند شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و تعزیرات حکومتی نیز به دنبال اسنادی جهت یافتن علت این گرانی و برخورد با عوامل آن هستند ولی آنها نیز مانند مرغداران هنوز به اسناد قابل اعتنایی دست پیدا نکردند.

رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی تصریح کرد: با وجود زیاد کردن قیمت گوشت مرغ نیز هیچ محصول پروتئینی ارزان تر از این محصول نیست و همچنان مردم اقبال بیشتری نسبت به گوشت مرغ دارند که البته دستگاه های نظارتی باید بهتر از گذشته به دنبال یافتن علت زیاد کردن هزینه های تولید مرغداران و اوج رفتن قیمت این محصول باشند و با متخلفان برخورد کنند آیا که هم اکنون مرغداران و مصرف کنندگان متضرر مهم بازار گوشت مرغ هستند.

رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی اعلام کرد: قیمت گوشت مرغ که اخیرا به کیلویی حدود ۷۰۰۰ تا بیش از ۸۰۰۰ تومان رسیده، گران نیست و این زیاد کردن قیمت، در پی

واژه های کلیدی: محصول | محصولات | کشاورزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs